Dodał: marulek1988   Data: Dzisiaj, 11:10  Filmy » Bajki /Anime

Jak wytresować smoka 2 / How to Train Your Dragon 2 (2014)


[PL.DUBB.480p.BRRip.XviD-M4RULEK] [DUBBiNG PL]Jak wytresować smoka 2 / How to Train Your Dragon 2 (2014)  PL.DUBB.480p.BRRip.XviD.AC3-M4RULEK || DUBBiNG PL

gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy
produkcja: USA
premiera: 20 czerwca 2014 (Polska) 16 maja 2014 (świat)
reżyseria: Dean DeBlois
scenariusz: Dean DeBlois

Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.


Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 0  
Zabijaka, zabijaka / Breaker! Breaker! (1977) PL.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Reżyseria: Don Hulette
Scenariusz: Terry Chambers
Gatunek: Sensacyjny
Kraj: USA
Rok produkcji: 1977
Czas trwania: 86 min.

Opis:
Kierowca osiemnastokołowego traka, J.D. Dawes, po raz pierwszy wysyła swojego młodszego brata w daleki kurs. Brat przepada bez wieści, więc J.D. rusza jego tropem. Dociera do małego miasteczka gdzieś w Kalifornii, którego szeryf wraz z bandą łobuzów poluje na obcych i rabuje im towary. Główny bohater, niczym legendarny kowboj z klasycznego westernu, przybywa znikąd do miasta bezprawia i sam jeden rozprawia się z bandą rzezimieszków.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  
Najemnicy / Men of War (1994) PL.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Reżyseria: Perry Lang
Scenariusz: John Sayles
Gatunek: Akcja
Kraj: Hiszpania, USA, Aruba
Rok produkcji: 1994
Czas trwania: 103 min.

Opis:
Nicolas Gunar (Dolph Lundgren), ex-komandos, a obecnie zabójca do wynajęcia zostaje zatrudniony przez przedstawicieli bezwzględnego konsorcjum. Wraz ze swoim nowo zwerbowanym oddziałem musi w tajnej operacji przejąć kontrolę nad egzotyczną wyspą, bogatą w rzadkie surowce naturalne. Na miejscu okazuje się, że lokalną społeczność trzyma w szachu okrutny najemnik Keefer (Trevor Goddard), także weteran służb specjalnych i jednocześnie osobisty wróg głównego bohatera. Rozpoczyna się krwawa walka o przejęcie wyspy. Tym okrutniejsza, że każda ze stron chce zwyciężyć za wszelką cenę.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 18  
Imigrantka / The Immigrant (2013) PL.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Reżyseria: James Gray
Scenariusz: James Gray, Ric Menello
Gatunek: Melodramat
Kraj: USA
Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 120 min.

Opis:
Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry - Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona - Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 26  
Ecstasy / Irvine Welsh's Ecstasy (2011) PL.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Reżyseria: Rob Heydon
Scenariusz: Rob Heydon, Ben Tucker
Gatunek: Melodramat
Kraj: Kanada
Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 99 min.

Opis:
Lloyd ma wszystko - piękne kobiety, szybkie samochody, wstęp do ekskluzywnych klubów i nieograniczony dostęp do narkotyków, które sprzedaje wszystkim wokół. Cały jego świat wywraca się do góry nogami, gdy poznaje Heather, w której się zakoprzyjaciel-->przyjaciele.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 20  
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął / Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann (2013) PL.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Reżyseria: Felix Herngren
Scenariusz: Felix Herngren, Hans Ingemansson
Gatunek: Przygodowy, Czarna komedia
Kraj: Szwecja
Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 114 min.

Opis:
Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata - dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alberta Einsteina.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 19  
Dodał: santekutaco   Data: Dzisiaj, 10:08  Filmy » Dokumentalne
Więcej Niż Magia / Dynamo Magician Impossible
(Season 1-4) (2011-2014) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL


Więcej Niż Magia / Dynamo Magician Impossible  (Season 1-4) (2011-2014) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL
Więcej Niż Magia / Dynamo Magician Impossible  (Season 1-4) (2011-2014) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL
program dokumentalny (Dynamo: Magician Impossible),
Jeden z największych brytyjskich magików ostatnich dziesięcioleci, Dynamo, podróżuje po całym świeci zaskakując swoimi sztuczkami absolutnie każdego. Zarówno znanego piłkarza, jak i hollywoodzkiego aktora. Magik poszedł w ślady dziadka, który nauczył go nie tylko karcianych trików, ale również przekazał tajniki wiedzy iluzjonistycznej. Dziś w kręgach fanów Dynamo nie brakuje najsłynniejszych celebrytów z Hollywood.Ostatnio edytował santekutaco - Dzisiaj, 10:08,
Powód: + Dynamo - więcej niż magia (S04E02)

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 339  
Dylemat / A Cool, Dry Place (1998)
PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL


Dylemat / A Cool, Dry Place (1998)  PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL

Dylemat / A Cool, Dry Place (1998)  PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL

KOMEDIODRAMAT USA 1998
Występują: Vince Vaughn, Monica Potter, Joey Lauren Adams, Bobby Moat
Reżyseria: John N. Smith
Prawnik Russell Durrell (Vince Vaughn) sam opiekuje się 5-letnim synem Calvinem (Bobby Moat). Jego żona, Kate (Monica Potter), pewnego dnia zostawiła ich bez uprzedzenia. Russell odchodzi z renomowanej kancelarii i przenosi się do prowincjonalnego miasteczka w Kansas. Czas płynie, a on układa sobie powoli życie. Półtora roku od rozstania zakoprzyjaciel-->przyjaciele się w Beth (Joey Lauren Adams), asystentce miejscowego weterynarza. Dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, kiedy w miasteczku pojawia się Kate i prosi Russella, w którym wciąż tli się dawne uczucie, aby dał jej jeszcze jedną szansę. Beth czuje się oszukana. W tym samym czasie Durrell dostaje znakomitą ofertę od firmy prawniczej z Dallas. Jakby tego było mało, pod jego nieobecność Kate zabiera Calvina i ucieka z nim do siostry. Rzetelnie zrealizowany "wyciskacz łez". Osadzona w realiach lat 90. wariacja na temat "Sprawy Kramerów".

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 36  
Dodał: santekutaco   Data: Dzisiaj, 10:05  Filmy » Dokumentalne
Australia Ziemia, której nie tknął czas / Australia: Land Beyond Time (2002) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL

Australia Ziemia, której nie tknął czas / Australia: Land Beyond Time (2002) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL

Australia Ziemia, której nie tknął czas / Australia: Land Beyond Time (2002) PL.DVBRip.XviD-Sante / Lektor PL

Reżyser filmu ukazuje piękne i niebezpieczne oblicze Australii, skupiając się głownie na prezentacji tamtejszej fauny - od kangurów i koali po owady kryjące się głęboko pod ziemią. Zwierzęta te starają się przetrwać trudny okres suszy, będącej jednym z największych problemów tego obszaru.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 21  
Dodał: margo100   Data: Dzisiaj, 10:05  Filmy » 3D SBS
Jak wytresować smoka 2 / How to Train Your Dragon 2 (2014) MULTi.1080p.3D.BluRay.Half-OU.DTS.AC3.x264.CiNEMAET-SAVED
Dubbing PL


Jak wytresować smoka 2 / How to Train Your Dragon 2 (2014) MULTi.1080p.3D.BluRay.Half-OU.DTS.AC3.x264.CiNEMAET-SAVED Dubbing PL


gatunek: AnimacjaFamilijnyFantasyPrzygodowy
produkcja: USA
premiera: 20 czerwca 2014 (Polska) 16 maja 2014 (świat)
reżyseria: Dean DeBlois
scenariusz: Dean DeBlois

Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 43  
[stat]