MAPAMAP TRAWEL EUROPA SD


MAPAMAP TRAWEL EUROPA SD


MAPAMAP TRAWEL EUROPA  SD


Firma IMAGIS wydała najnowsze oprogramowanie do nawigacji samochodowej o nazwie MapaMap Travel Europa. Wprowadza ono wiele nowych rozwiązań i funkcji nawigacyjnych, ale przede wszystkim, oferuje dokładną mapę Polski własnej produkcji połączoną ze szczegółowymi mapami całej Europy, których dostawcą jest firma TomTom.

Oprogramowanie MapaMap Travel Europa jest przeznaczone dla przenośnych urządzeń GPS, które pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Nabywając MapaMap Travel Europa użytkownik zapewnia sobie możliwość nawigowania po 44 europejskich krajach takich jak: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Lichtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

MapaMap Travel Europa to nie tylko szczegółowe mapy całej Europy, ale także nowa wersja oprogramowania do nawigacji. W stosunku do poprzednich wersji MapyMap wprowadza innowacyjny wygląd menu, nową logikę w poruszaniu się po interfejsie użytkownika oraz nowe, optymalne sposoby wyznaczania tras.

W MapaMap Travel Europa dotychczasowi użytkownicy MapyMap odnajdą szereg nowych funkcji. Można do nich zaliczyć możliwość blokowania odcinków dróg czasowo zamkniętych, prowadzenie statystyk podróży z podziałem na trasy prywatne i służbowe czy choćby funkcję „Hot button“ umożliwiającą szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych przez użytkownika funkcji, które można samemu wcześniej zdefiniować. MapaMapa Travel Europa jest oprogramowaniem do nawigacji dającym użytkownikom możliwie największy wpływ na jego wygląd. W MapaMap Travel Europa to użytkownik decyduje o kolorystyce interfejsu, ma możliwość ustawienia własnej tapety, wybrania własnych kolorów mapy czy nawet własnej grafiki przedstawiającej aktualną pozycję GPS.

Oprogramowanie MapaMap Travel EUROPA oferowane jest na kartach pamięci micro SD wraz ze specjalnym adapterem, który umożliwia uruchomienie produktu również w urządzeniach GPS posiadających port na karty SD standardowej wielkości. Oprogramowanie nie wymaga instalacji i jest gotowe do pracy zaraz po włożeniu karty pamięci do urządzenia GPS.SVIA7-NP8UM-DOHP7-9QUNT Działa.
Kod zgłoszeniowy
5VQ1C-A8JL1-3WVFS-UWP33F3VVN-DTPK41. GE3LP-3KV3D-QKBH8-Q5VSO
2. SVIA7-NP8UM-DOHP7-9QUNT
3. 3SATF-4EU4V-HT7GU-BQR3A
MapaMap Travel Europa 2011

Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!


Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!

Podobne newsy

Komentarze: 4   Wyświetleń: 16180  
  • 0
 (Głosów #: 0)
#1 napisał: HenrykB 25 Marzec 2012 13:00 |


Newsów: 0
Komentarzy: 2
A moze kolego na inny server np.Freakshare.
Pozdrawiam

#2 napisał: jotes 30 Marzec 2012 11:29 |


Newsów: 0
Komentarzy: 2
Jak to aktywować, wprowadzam numer seryjny i nie umiem wpisać kodu zgłoszeniowego, podany jest za długi.

#3 napisał: Jacmar 4 Październik 2012 15:57 |


Newsów: 0
Komentarzy: 2
Jak to aktywować, wprowadzam numer seryjny i nie umiem wpisać kodu zgłoszeniowego, podany jest za długi.????????????????????????? angry

#4 napisał: paker2311 17 Grudzień 2012 17:14 |


Newsów: 0
Komentarzy: 1
linki wygasły

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
[stat]