Dodał: werix7   Data: 25-08-2015, 20:12  GSM / PDA / GPS » Gry
 TERMINATOR GENISYS: REVOLUTION v2.0.1 [.apk + sdfiles] [Android]

 TERMINATOR GENISYS: REVOLUTION v2.0.1 [.apk + sdfiles] [Android]


Fabuła katastroficzna, dla graczy o mocnych nerwach.
Pomóż ocalić ludzkość w grze TERMINATOR GENISYS: REVOLUTION. Jest rok 2028, a ludzkość na granicy wymarcia
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 79  
Dodał: werix7   Data: 25-08-2015, 19:56  GSM / PDA / GPS » Gry
Hitman Sniper v13.49044 [.apk + sdfiles] [Android]

Hitman Sniper v13.49044 [.apk + sdfiles] [Android]


Poćwicz oko i strzelaj w przysłowiową dziesiątkę. Zabawa koncentruje się na serii kolejnych wyzwań snajperskich, a jej celem jest wytropienie wirtualnej ofiary i oddanie w jej kierunku jednego celnego strzału. Wykonanie zadania utrudnia fakt, że kolejnych wirtualnych strzałów do wirtualnego celu musimy dokonywać w zatłoczonych miejscach publicznych, co zmusza gracza do dokładnego zaplanowania akcji i wyczucia momentu strzału.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 100  
Dodał: werix7   Data: 25-08-2015, 19:43  GSM / PDA / GPS » Gry
Mission Impossible RogueNation v1.0.2 [.apk + sdfiles] [Android]

Mission Impossible RogueNation v1.0.2 [.apk + sdfiles] [Android]


Mission Impossible RogueNation to ekscytująca gra typu James Bonnd. Przeżyj wirtualna przygodę, przystojne kobiety i przystojni mężczyźni w tle. Powodzenia.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 114  
Dodał: werix7   Data: 25-08-2015, 19:28  GSM / PDA / GPS » Gry
 NBA JAM by EA SPORTS™ v04.00.14 [.apk ] [Android]

 NBA JAM by EA SPORTS™ v04.00.14 [.apk ] [Android]


NBA Jam oferuje tylko dwa tryby rozgrywki. W pierwszym można rozegrać szybki mecz między dowolnymi drużynami z ligi NBA. Drugi to tryb kariery składający się z 35 meczów, które trzeba wygrać w drodze do mistrzostwa. W trybie tym można odblokować dodatkowych koszykarzy (Pippen, Rodman, Shaq, etc) lub różnego rodzaju akcesoria, jak chociażby piłka w kształcie kuli ziemskiej. Takich smaczków w grze jest znacznie więcej. GRA DZIAŁA RÓWNIEŻ NA SŁABSZYCH TELEFONACH. (ARMv6/7)
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 67  
Dodał: werix7   Data: 15-08-2015, 15:06  GSM / PDA / GPS » Gry
Fruit Ninja v2.3.0 [.apk + sdfiles] [Android]

Fruit Ninja v2.3.0 [.apk + sdfiles] [Android]


Graj we Fruit Ninja jak jeszcze nigdy dotąd! Przebudowaliśmy gruntownie legendarną grę w maltretowanie owoców, odświeżając system rozgrywki i wprowadzając dodatkowe postacie, by stworzyć tytuł zarówno dla nowych wielbicieli soczystego ścinania, jak i weteranów tej rozrywki! W tym największym do tej pory dodatku do Fruit Ninja każde z ostrzy i dojo ma określony wpływ na rozgrywkę. Co powiesz na 10-owocową Wielką Falę? A może podskakujące obłoki, dzięki którym nigdy nie upuścisz owocu? Wirujące tornado, które pozwoli Ci uzyskać zdumiewające combo? Testuj różne kombinacje wyposażenia, eksperymentuj z mocami i stań się mistrzem wybranej taktyki!
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 91  
Dodał: werix7   Data: 15-08-2015, 14:33  GSM / PDA / GPS » Gry
Five Nights at Freddy's 4 v1.1 [.apk] [Android]

Five Nights at Freddy's 4 v1.1 [.apk] [Android]


Five Nights at Freddy's 4 to kolejna odsłona najbardziej kultowej serii gier tego typu na nasz smartphone. Tym razem gracz wciela się w postać małego dziecka, które znajduje się w ciemnej sypialni i z latarką w dłoni musi odstraszać przerażające maskotki, które wyglądają na żywcem wycięte z filmów grozy ubiegłego wieku.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 151  
Dodał: werix7   Data: 14-08-2015, 20:03  GSM / PDA / GPS » Gry
 Lara Croft: Relic Run v1.0.47  [.apk + sdfiles] [Android]

 Lara Croft: Relic Run v1.0.47  [.apk + sdfiles] [Android]


Lara Croft: Relic Run to zręcznościówka należąca do kategorii endless runner. Podczas zabawy bohaterka automatycznie pędzi naprzód, a naszym zadaniem jest zadbanie o to, aby uniknęła zderzenia z przeszkodami i pułapkami oraz śmierci z rąk wrogów. Otrzymujemy w grze okazję pokierowania tytułową bohaterką podczas jej licznych przygód w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas zabawy Lara automatycznie pędzi naprzód, a my za pomocą prostych gestów wydajemy jej komendy np. skoku, wślizgu czy zejścia na inny tor ruchu. Pojawiają się także sekcje walk, zarówno ze zwykłymi przeciwnikami, jak i z potężnymi bossami, w tym Tyranozaurem. Ponadto co pewien czas Lara otrzymuje okazję pokierowania motocyklami oraz wykazania się talentem akrobatycznym, biegając po ścianach czy wykonując szalone ewolucje w celu uniknięcia różnorodnych zagrożeń. Podobnie jak we wszystkich innych endless runnerach, wygrana jest w praktyce niemożliwa. Prędzej czy później popełnimy o jeden błąd za dużo i Lara zderzy się z przeszkodą lub pożegna się z życiem. Cała zabawa polega więc na wypracowywaniu jak najwyższych wyników punktowych oraz próbach bicia rekordów własnych oraz tych osiągniętych przez resztę społeczności, które możemy podejrzeć za pomocą stale aktualizowanych sieciowych rankingów.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 152  
Dodał: werix7   Data: 14-08-2015, 18:07  GSM / PDA / GPS » Gry
Farming Simulator 16v1.0.0.3 [.apk + sdfiles] [Android]

Farming Simulator 16v1.0.0.3 [.apk + sdfiles] [Android]


Farming Simulator 16 to symulator współczesnego gospodarstwa rolnego. Gracz musi sadzić rośliny, zbierać plony, zarabiać pieniądze oraz inwestować w rozwój biznesu. Największą nowością w porównaniu z poprzednimi odsłonami jest dodanie lasów, z których możemy pozyskiwać drewno. W grze tradycyjnie wcielamy się w rolnika posiadającego skromne gospodarstwo i naszym zadaniem jest przeobrażenie go w prawdziwe farmerskie imperium.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 228  
Bloons TD 5 v2.16.2 [ENG] [app+obb]


Bloons TD 5 v2.16.2 [ENG] [app+obb]


Bloons TD 5 v2.16.2 [ENG] [app+obb]
Najnowsza wersja aplikacji Bloons TD 5 (v2.16.2) od NinjaKiwi

Nie pozwól balonom uciec z labiryntu, budując i ulepszając niszczycielskie wieżyczki, które potrafią miotać rzutkami, strzelać z armat i wysyłać zamrażające promienie. Wszystkie wieżyczki można ulepszać, dając im dodatkowe właściwości. Korzystaj z tajnych agentów i codziennych nagród, graj w misje specjalne i wypełniaj wyzwania. Codziennie czeka na ciebie nowe pomysłowe zadanie. Czy zdołasz przetrwać wszystkie 50 poziomów?Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 105  
Dodał: mp3de   Data: 17-07-2015, 08:51  GSM / PDA / GPS » Gry
Star Wars: Uprising v0.1.0 (Android)

Star Wars: Uprising v0.1.0 (Android)

Star Wars: Uprising v0.1.0 (Android)
Star Wars: Uprising mocna, dobra wirtualna gra RPG. Gracze wcielają się w rebeliantów walczących z rozpadającymi się siłami Imperium. Produkcja kładzie duży nacisk na rozgrywki kooperacyjne oraz wojny toczone między frakcjami użytkowników. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera.
Wymagania Systemowe
Required Android O/S : 4.3+
Zawartość uploadu
*.apk+odb
Rozmiar
464 mb
Gra testowana na LG G2

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 238  
[stat]