Dodał: hoopper   Data: Dzisiaj, 07:51  Programy » Aplikacje
VueScan Pro 9.4.28 Multilingual

VueScan Pro 9.4.28 Multilingual

VueScan Pro 9.4.28 Multilingual | 16,8 MB
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 23  
  • 0
Dodał: roper   Data: Wczoraj, 22:46  Programy » Aplikacje
HitmanPro 3.7.9 Build 216 PL x86-x64 zarejestrowany


HitmanPro 3.7.9 Build 216


Hitman Pro jest narzędziem do wyszukiwania, identyfikowania i usuwania wirusów, oprogramowania szpiegującego, koni trojańskich, rootkitów i innego złośliwego oprogramowania, skupiającym w sobie wiele silników skanujących znanych producentów Prevx, IKARUS, G Data, Dr. Web, Emsisoft. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż Hitman Pro skanuje system wykrywając zagrożenia i każde z nich zwalcza odpowiednim programem.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 1   Wyświetleń: 92  
  • 0
Dodał: hoopper   Data: Wczoraj, 19:36  Programy » Aplikacje
The Bat! Professional Edition 6.3.4 Final + spolszczenie

The Bat! Professional Edition 6.3.4 Final + spolszczenie

The Bat! Professional Edition 6.3.4 Final + spolszczenie | RAR| 49,6 MB (3% data repair)

The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 71  
  • 0
Dodał: zyla100   Data: Wczoraj, 18:33  Programy » Aplikacje
Adobe Photoshop Lightroom 5.4 32/64 Bit Multi Eng + KluczOprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom to niezbędny składnik procesu obróbki fotografii. Teraz zdjęcia można szybko importować i przetwarzać, zarządzać nimi oraz składać w prezentacje - od jednego ujęcia do całych sesji. Rozszerzone narzędzia do korekcji, potężne funkcje porządkowania i elastyczne opcje wydruku przyspieszają pracę.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 48  
  • 0
Dodał: zyla100   Data: Wczoraj, 16:25  Programy » Aplikacje
WinUtilities Professional Edition 11.13 pl + kluczWinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 85  
  • 0
Dodał: zyla100   Data: Wczoraj, 16:22  Programy » Aplikacje
Raxco PerfectDisk 13.0 Build 783 Eng + kluczPerfectDisk to bardzo dobra aplikacja przeznaczona do defragmentowania partycji systemowych działających w oparciu o system plików wspierany przez Windows.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 53  
  • 0
Dodał: wasik   Data: Wczoraj, 12:18  Programy » Aplikacje
Malwarebytes Anti-Malware v2.0.1.1004 [PL] [Zarejestrowany]Malwarebytes Anti-Malware, to skuteczny skaner wykrywający i usuwający różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie w tym wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery i oprogramowanie szpiegujące.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje trzy tryby skanowania (szybki, pełny i błyskawiczny). Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonwać jednocześnie z innymi programami zabezpieczającymi.

Aplikacja Malwarebytes to świetne uzupełnienie podczas skanowania w poszukiwaniu wirusów. Bardzo dobrze radzi sobie ze znajdywaniem szkodników (lepiej niż profesjonalne i płatne programy ochronne). Ma regularne aktualizacje. Umożliwia on skasowanie dowolnego pliku, bez względu na to czy jest to szkodnik czy po prostu nie możemy usunąć, bo pokazują się błędy (dzięki funkcji FileASSASSIN). Umożliwia on usuwanie nawet już zagnieżdżonych, uruchomionych, czy innych wirusów (w przypadku gdy program nie potrafi usunąć będzie potrzebował restartu, na dezynsekcje).

Podsumowując - program powinniśmy stosować przy antywirusie do regularnego skanowania. Jest on doskonałym uzupełnieniem a dodatkowo regularne aktualizacje sprawiają, że aplikacja jest godna polecenia.

inf.
gdyby cos to jak zawsze tam gdzie zainstalowales program (serial .txt)

system operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 7 /8
prod:
http://www.malwarebytes.org
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 93  
  • 0
Dodał: fperson   Data: 21-04-2014, 21:07  Programy » Aplikacje
Internet Download Manager 6.19 Build 7 Retail MULTI-PL

Internet Download Manager 6.19 Build 7 Retail MULTI-PL | 5.6 MB

Internet Download Manager (IDM) to cieszący się sporą popularnością program przeznaczony do pobierania plików z Internetu. Co istotne, narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek internetowych - Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Netscape itp. Internet Download Manager oferuje wznawianie procesu pobierania danych, technologię dynamicznej segmentacji ściąganych plików (w celu przyspieszenia pobierania), umożliwia podgląd zawartości archiwów zip, a także dysponuje funkcją harmonogramu zadań oraz pobierania materiałów z takich serwisów jak YouTube, MySpaceTV, Google Video itd. IDM dobrze radzi sobie z obsługą serwerów proxy i protokołów FTP, HTTP i HTTPS.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 1   Wyświetleń: 166  
Dodał: hoopper   Data: 21-04-2014, 18:28  Programy » Aplikacje
CuteDJ v4.3.0. Cracked-F4CG

CuteDJ v4.3.0. Cracked-F4CG

CuteDJ v4.3.0. Cracked-F4CG | RAR| 9.4 MB (3% data repair)

CuteDJ to najlepsze oprogramowanie do miksowania muzyki dla DJ-ów, które pozwala swoim użytkownikom łatwo rozpocząć prawdziwe didżejowanie.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 70  
  • 0
Dodał: anonymous   Data: 21-04-2014, 14:49  Programy » Portable
Adobe Acrobat XI Professional v11.0.6.70 PL - Portable [Darmowe Serwery]

Adobe Acrobat XI Professional v11.0.6.70 PL - Portable [Darmowe Serwery]

Format: exe
Rozmiar: 216mb
Wersja językowa: PL
OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 216  
  • 68
[stat]